KOTŁOWNIE GAZOWO-OLEJOWE

100_2303

 

 

 

 

 MPEC Darłowo wytwarza energię cieplną na potrzeby Centralnego Ogrzewania i Ciepłej Wody Użytkowej w dziewięciu kotłowniach gazowo - olejowych. Nasze kotłownie spełniają wszystkie normy w zakresie wymogów technicznych jak też ekologicznych.

 

 

W celu zapewnienia ciągłości produkcji energii cieplnej, we wszystkich kotłowniach zainstalowano kotły wyposażone w palniki do spalania gazu ziemnego lub oleju opałowego. Dzięki takiemu rozwiazaniu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom ogrzewanie nawet w przypadku przerw w dostawie gazu!

 

 K - 1 - 6 przy ul. Ks. Anny: moc 0,87 MW, Wytwarzanie energii cieplnej na potrzeby CO i podgrzewanie wody do celów bytowych.

 

K - 2 - 3 przy ul. H. Sawickiej: moc 1 MW, Wytwarzanie energii cieplnej na potrzeby CO i podgrzewanie wody do celów bytowych.

 

K - 4 - 5 przy ul. H. Wieniawskiego: moc 0,83 MW, Wytwarzanie energii cieplnej na potrzeby CO i podgrzewanie wody do celów bytowych.

 

K - 7 przy ul. H. Wieniawskiego: moc 0,88 MW, Wytwarzanie energii cieplnej na potrzeby CO.

 

K - IV A przy ul. Franciszkańskiej: moc 0,81 MW, Wytwarzanie energii cieplnej na potrzeby CO i podgrzewanie wody do celów bytowych.

 

K - IV B przy ul. Zielonej: moc 0,105 MW, Wytwarzanie energii cieplnej na potrzeby CO.

 

K - VI A przy ul. Żeromskiego: moc 1,3 MW, Wytwarzanie energii cieplnej na potrzeby CO.

 

K - VI B przy ul. Wyspiańskiego: moc 0,6 MW, Wytwarzanie energii cieplnej na potrzeby CO.

 

K - VI C przy ul. Bogusława X: moc 0,39 MW, Wytwarzanie energii cieplnej na potrzeby CO.

Aktualizowano: 14.10.2011 r.